Πασχαλινό Baazar Λαμπάδας, 22-04-2024

Πασχαλινό Baazar Λαμπάδας, 22-04-2024 post thumbnail image

Οι μαθητές της Στ’ τάξης του 2ου και του 6ου Δημοτικού Σχολείου Αρτέμιδος

σας προσκαλούν

στο πασχαλινό bazaar λαμπάδας, προκειμένου να ενισχύσουν οικονομικά την ημερήσια εκδρομή τους.

I I IOEIƒIoII·IƒI· I³I¹I± bazzar II±I¼IEI¬I´I±I‚ Blue Modern Creative Aesthetic Elegant Simple Easter Party Invitation 1

Σας περιμένουμε όλους και όλες με χαρά τη Δευτέρα, 22/04/2024, στις 8:20, αμέσως μετά την προσευχή στον χώρο του σχολείου.

Μεγάλη επιτυχία σημείωσε το Πασχαλινό bazaar του 2ου & 6ου Δημοτικού Σχολείου Αρτέμιδας, την Δευτέρα 22/04/2024.
Όλες οι λαμπάδες δημιουργίες των μαθητών της Στ τλαξης ,πουλήθηκαν μέσα σε λίγη ώρα . Γονείς, παιδιά και φίλοι ενώθηκαν σαν μια αγκαλιά!

Η συμμετοχή του κόσμου ήταν συγκινητική, η φετινή υποστήριξη όμως ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Πρόκειται για ένδειξη υποστήριξης και αγάπης και μπρος σε τέτοιες πράξεις, τα λόγια περισσεύουν.